Переключиться на мобильную версию

У НБУ надходять численні скарги громадян на неповернення депозитів

Назад к разделу Финансы
Нацбанк України зазначає про численні скарги на неповернення банками депозитів після закінчення терміну вкладу, повідомляється в листі головного управління Нацбанку по Києву і Київській області.
Громадяни скаржаться на неповернення депозитів
Громадяни скаржаться на неповернення депозитів
srb.ru

"Останнім часом в НБУ, у тому числі в Головне управління Нацбанку по Києву і Київській області, надходять численні скарги та звернення громадян", - йдеться в листі.

НБУ при цьому зазначає, що такі скарги та звернення здебільшого пов'язані з невиконанням банками своїх зобов'язань перед вкладниками за договорами залучення коштів у разі настання терміну завершення зобов'язань.

У зв'язку з цим НБУ просить банки столичного регіону проводити постійну роз'яснювальну роботу з клієнтами банків і вимагає неухильного дотримання вимог законодавства у сфері здійснення депозитних операцій.

Також у листі регулятора нагадується, що НБУ має намір застосовувати адекватні заходи впливу до банків у разі виявлення порушень вимог законодавства, яке регулює своєчасність виконання зобов'язань перед вкладниками та клієнтами банків.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь