Переключиться на мобильную версию

Заступник Балоги розкритикував Тимошенко за Ощадбанк і миротворців

Назад к разделу Финансы
У Секретаріаті Президента України висловили здивування заявами прем'єра Юлії Тимошенко про можливість виплат компенсацій вкладів Ощадбанку після президентських виборів. На Банковій звинуватили Кабмін у невиплаті зарплати українським миротворцям з коштів,.
СП критикує заяви Тимошенко
СП критикує заяви Тимошенко
president.gov.ua

Про це заявив заступник глави Секретаріату Президента Андрій Кислинський.

За його словами, прем'єр і далі намагається гіпнотизувати громадян яскравими картинками про пожвавлення економіки, змусивши Держкомстат приховувати реальні статистичні показники.

Заступник глави Секретаріату підкреслив, що всі антикризові заходи Тимошенко обмежуються переліком вимог МВФ, однак цей кредит призначено лише для гасіння пожежі економічної кризи. Тоді як відновлювати зруйновану незграбними діями будівлю вітчизняної економіки має саме уряд.

"З одного боку, прем'єр-міністр навмисне створює завищені очікування в зв'язку із кредитом МВФ. З іншого – свідомо "спускає на гальмах" виконання зобов'язань по кредитних угодах, оскільки практично кожен пункт, під яким поставила свій підпис прем'єр, вимагає прийняття Урядом або коаліцією непопулярних рішень. Ймовірно, таким чином, Юлія Тимошенко вкотре готується перекласти свою вину на когось, як ми вже бачили не раз", - зазначив Кислинський.

"Експерти запитують, як може МВФ виділити гроші, якщо керівник уряду неприкрито планує використовувати цей ресурс на оплату популістських передвиборчих обіцянок? Їх черговість ми пам'ятаємо ще з 2007 року - таким буде скасування призову і моментальний перехід до контрактної армії. Не згадуючи при цьому про те, що уряд не фінансує не тільки поточні потреби армії, а навіть не виплачує зарплату українським миротворцям з коштів, які вже надійшли Україні від ООН", - зауважив заступник глави Секретаріату.

Кислинський також наголосив, що Тимошенко очолює уряд уже майже 500 днів, але її антикризові виступи, зокрема вчорашній на аграрну тему, свідчать, що вона не розуміє або не хоче розуміти елементарних економічних законів. Він висловив впевненість, що прості селяни і фермери хапались за голову, "коли чули вчорашні заяви прем'єр-міністра, яка забула, що в минулому році ввела імпорт дешевого м'яса в Україну і тим самим майже знищила вітчизняного м’ясовиробника".

"Кожна українська сім'я відчула економічну кризу вже півроку тому. А що ж зробив уряд? За останні 5 місяців Кабмін вніс до Верховної Ради лише 10 законопроектів щодо подолання економічних проблем, з них ВРУ, в якій нібито є урядова коаліція із 226 голосами, прийняла лише два!", - підкреслив Кислинський.

На його переконання, співпраця і єдність усіх гілок влади полягає в щоденній кропіткій роботі із подолання кризи, а не вимірюється кількістю піар-повідомлень, які представлено на десерт іноземним експертам, або порохом, який пускають в очі нашим партнерам із МВФ.

"На жаль, заклик Президента - відмовитись від ведення виборчої кампанії до її офіційного початку, а спрямувати свої сили й енергію на полегшення життя громадян в умовах складної економічної ситуації - залишився без уваги прем'єр-міністра. Але цей факт, на мою думку, робить зрозумілим її справжній інтерес і пріоритети".

Як повідомлялося, вчора, 9 квітня, український прем'єр-міністр Юлія Тимошенко пообіцяла після президентських виборів відновити виплати компенсацій вкладникам Ощадбанку СРСР.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь