Переключиться на мобильную версию

За поставлений в березні газ Білорусь заплатить $ 150 за тисячу кубів

Назад к разделу Финансы
Білорусь має намір оплатити поставки російського газу в березні виходячи із середньорічної ціни - $ 150 за одну тисячу кубометрів, повідомив міністр енергетики Білорусі Олександр Озерець.
"Все записано в контрактах. Середня ціна відома", - сказав Озерець. При цьому на уточнююче питання, чи буде це $ 150 за 1 тис. кубометрів міністр відповів позитивно.

Нагадаємо, перший віце-прем'єр Білорусі Володимир Семашко повідомив на початку квітня, що в січні-лютому Білорусь оплачувала вартість імпортованого газу з розрахунку $ 150 за 1 тис. кубометрів.

Водночас, радник з економічних питань посольства РФ в Білорусі Андрій Кузнєцов заявляв про необхідність оплати газу за цінами, які формуються виходячи з формули ціноутворення - в I кварталі 2009 року - близько $ 210 за 1 тис. кубометрів.

У свою чергу, Президент Білорусі Олександр Лукашенко 7 квітня заявив: "Так, ми не вибираємо газ, а нам пред'являють штрафні санкції. Домовилися по 150 доларів за газ, інші приїжджають і говорять, що треба більше".

Після цього заступник голови правління Газпрому Андрій Круглов наприкінці березня заявив, що "за січень і лютий Білорусь провела оплату відповідно до домовленостей".
Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь