Переключиться на мобильную версию

60% Одноклассники.ru опинилися в компанії з Віргінських островів

Назад к разделу Финансы
Як стало відомо Коммерсантъ, зареєстрована на Британських Віргінських островах Forticom Group Limited збільшує присутність у капіталі ТОВ Однокласники, яке курує четвертим за популярністю російським інтернет-ресурсом, з 30% до більш ніж 60%.
Коммерсант: Однокласники посилили британський акцент
Коммерсант: Однокласники посилили британський акцент
rustrahovka.ru

Газета при цьому зазначає, що частку в ТОВ уступив фонд Digital Sky Technologies - одночасно він збільшив пакет в самій Forticom до 70%.

ФАС Росії задовольнила клопотання компанії Forticom Group Limited про придбання прав, які дозволяють визначати умови здійснення підприємницької діяльності ТОВ Одноклассники, йдеться в повідомленні служби. Розмір частки в Одноклассниках, яку ФАС дозволила придбати Forticom, не вказується.

Газета зазначає, що за даними TNS на лютий 2008 року, Одноклассники.ру - четвертий за популярністю російський інтернет-ресурс. Денна аудиторія мережі в будні досягає 5,21 млн. осіб у віці 12-54 років по всій Росії, тижнева - 9,72 млн., щомісячна - 12,89 млн. осіб. Дохід від реклами в 2008 році, за експертними оцінками, близько $ 8 млн.

Водночас, як пише Коммерсантъ, Forticom крім однокласників володіє соціальними мережами one.lv, one.lt, one.ee в Прибалтиці, nasza-klasa.pl в Польщі. Співвласниками Forticom є фонди, включаючи DST, а також засновники компанії, в тому числі гендиректор Віталій Рубінштейн.

Газета також пише, що фонд Digital Sky Technologies (DST) володіє частками ще в низці російських інтернет-компаній та IT-компаній: контрольним пакетом у поштовому сервісі Mail.ru, контрольною часткою в ігровому холдингу Аструм, частками в соціальній мережі Вконтакте.ру і в системі моментальних платежів ОСМП та ін.

Керують компанією DST колишній гендиректор УК Концерн Нефтяной Юрій Мільнер і колишній виконавчий директор NCH Advisors Григорій Фінгер. Російські співвласники контролюють понад 75% DST. Близько 30% DST належить структурам бізнесмена Алішера Усманова, ще приблизно 4% - Ренесанс капіталу.

Джерело, близьке до засновників DST, учора розповіло Коммерсанту, що до моменту звернення до ФАС Forticom встигла консолідувати приблизно 30% Одноклассников, а зараз її частка збільшиться до приблизно 60%.

Водночас, DST збільшує свою частку в Forticom більш ніж до 70%. За словами співрозмовника газети, мета цих угод - спростити структуру володіння Одноклассниками, і вони носять повністю безгрошовий характер. Це підтверджує джерело, близьке до іншого акціонеру Одноклассников. За його словами, це "технічна реструктуризація всередині існуючих акціонерів".

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь