Переключиться на мобильную версию

Великобританія має намір стимулювати продажі автомобілів

Назад к разделу Финансы
Уряд Великобританії розглядає можливість введення виплат для громадян, що здають на брухт старі автомобілі і купують нові моделі. Як повідомляє Британська радіомовна корпорація, уряд обговорює схему, при якій за здану на утилізацію машину буде виплачувати.

На думку прихильників подібних бонусів, дана схема підвищить попит на нові автомобілі і надасть суттєву підтримку автомобільній промисловості у кризовий період. Схожа програма була прийнята у Німеччині і, на перший погляд, там довела свою ефективність. Німецькі автомобілісти отримують премію в 2,5 тис євро за покупку нового, екологічного автомобілю в обмін на утилізацію старої машини, вік якої становить не менше 9 років. За підсумками березня 2009 р. продажі автомобілів у Німеччині зросли на 40% - до 400 тис. штук.

Супротивники плану вказують, зокрема, на те, що автомобільні субсидії викличуть додаткове зростання державних витрат, а це є недозволенною розкішшю у період, коли значна частина держкоштів вже направлена на порятунок економіки.

Нагадаємо, продаж автомобілів у Великобританії у березні впали на 30,5% у порівнянні з тим же місяцем минулого року, при цьому зниження триває вже 11 місяців поспіль.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь