Переключиться на мобильную версию

Ринок сировини: Ціна нафти знижується, золото зростає

Назад к разделу Финансы
Ціна сирої нафти продемонструвала зниження котирувань після того, як був опублікований звіт Міжнародного енергетичного агентства.
Ціна нафти знижується
Ціна нафти знижується
АР

Як повідомляє фінансовий аналітик Astrum Investment Management Олександр Шкурпат, у звіті було надано прогноз світового попиту на сиру нафту в 2009 році. Згідно з дослідженням, попит на нафту в поточному році може досягти найнижчого значення за останні п'ять років у зв'язку зі світовою рецесією.

Сьогоднішні торги сирою нафтою проходять у діапазоні 51,5-52,5 доларів за барель.

"Ми вважаємо, що котирування сирої нафти все-таки можуть підвищитися у разі продовження росту котирувань акцій після вихідних на світових фондових ринках. Зростання акцій і нафти може спровокувати публікація звітності американських банків, які заявляли про прибутковість своєї діяльності у січні-лютому 2009 року", - прогнозує експерт.

Після того, як за підсумками минулого тижня було зафіксовано третє поспіль тижневе зниження ціни золота, дорогоцінний метал вчора продемонстрував зростання котирувань. Сьогоднішні торги золотом проходять у діапазоні 885-895 доларів за унцію.

"Ми вважаємо, що у другій половині квітня золото може продовжити зниження, що буде пов'язано із запланованим продажем запасів золота Міжнародним Валютним Фондом з метою залучення коштів на боротьбу зі світовою рецесією і продовженням зростання на світових ринках акцій, що тягне за собою вихід інвесторів з "безпечних активів", - вважає Шкурпат.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь