Переключиться на мобильную версию

Київські медустанови можуть почати здавати в погодинну оренду

Назад к разделу Финансы
Київська влада наприкінці минулого тижня провели засідання Комісії з розгляду питань щодо використання майна лікувально-профілактичних закладів комунальної власності.
КМДА на своєму засіданні вивчила можливості погодинної оренди приміщень комунальних лікувально-профілактичних закладів
КМДА на своєму засіданні вивчила можливості погодинної оренди приміщень комунальних лікувально-профілактичних закладів
kmv.gov.ua

У роботі Комісії 10 квітня взяли участь представники управлінь КМДА, депутати Київради, керівники лікувальних установ - орендодавці та орендарі, повідомляється на сайті КМДА.

Київська міськдержадміністрація на своєму засіданні вивчила можливості погодинної оренди приміщень комунальних лікувально-профілактичних закладів, з метою поповнення столичного бюджету, повідомляють у КМДА.

З огляду на те, що договори оренди комунального майна укладаються лише після проведення конкурсу з визначення орендаря, який може проходити до 6 місяців, перший заступник голови КМДА Ірена Кільчицька запропонувала укладати на цей термін короткострокові тимчасові договори оренди до моменту закінчення конкурсу із сторонніми орендарями для залучення додаткових коштів у бюджет міста.

Кільчицька також доручила провести інвентаризацію усіх залів для урочистих зборів у медичних закладах міста з метою подальшого прийняття рішення щодо їх погодинної оренди, повідомляють у Київській адміністрації.

Нагадаємо, в грудні минулого року Київська міська державна адміністрація планувала ввести плату за медичні послуги, що надаються городянам комунальними медичними закладами.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь