Переключиться на мобильную версию

Умови співпраці України та МВФ буде змінено - Ющенко

Назад к разделу Финансы
Угоду про співробітництво України та Міжнародного валютного фонду (МВФ) буде змінено у частині нових зобов'язань української сторони.
Буде змінено умови співпраці з МВФ
Буде змінено умови співпраці з МВФ
newsru.ua
Про це заявив Президент України Віктор Ющенко на координаційній нараді за участю прем'єр-міністра України Юлії Тимошенко, голови Верховної Ради Володимира Литвина, голови Національного банку України Володимира Стельмаха та керівника місії МВФ, яка зараз працює в Україні, Джейли Пазарбазіолу.

Зокрема, про проект нового меморандуму Ющенко сказав: "Мова йде про перелік зобов'язань, які Україна повинна здійснити до наступного приїзду місії".

9 квітня прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко під час зустрічі із головою місії МВФ в Україні Джейлою Пазарбазіолу висловила надію, що у ході роботи місії МВФ в Україні програму співпраці України та МВФ буде успішно переглянено з урахуванням інтересів обох сторін.

Нагадаємо, Міжнародний валютний фонд 5 листопада 2008 року ухвалив рішення про виділення Україні стабілізаційного кредиту не суму 16,43 млрд. доларів США для зміцнення довіри у фінансовому секторі та допомоги економіці країни, яка постраждала від світової фінансової кризи.

У листопаді 2008 року Україна отримала перший транш кредиту на суму 4,5 млрд. доларів.

У січні 2009 року в Україні працювала місія МВФ, яка повинна була прийняти рішення про надання чи не надання Україні другого траншу.

Крім того, у лютому голова місії МВФ Джейла Пазарбазіолу повідомила, що МВФ планує повернутися до перегляду угоди stand-by між МВФ та Україною, а відповідно, до питання про надання другого траншу кредиту.

13 лютого МВФ, із огляду на значний дефіцит державного бюджету, закликав Україну до жорсткого кризового менеджменту.

Глава місії Міжнародного валютного фонду в Україні Пазарбазіолу прибула до Києва 8 квітня.
Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь