Переключиться на мобильную версию

У НБУ нарахували 26 банків, які готові до рекапіталізації

Назад к разделу Финансы
В Україні сьогодні 26 банків відповідають критеріям, за яких може проводитися ре капіталізація, заявив журналістам перший заступник голови Національного банку України Анатолій Шаповалов.
Сьогодні 26 банків відповідають критеріям, за яких може проводитися рекапіталізація
Сьогодні 26 банків відповідають критеріям, за яких може проводитися рекапіталізація
podrobnosti.ua

Він уточнив, що маються на увазі показники системності банку, а саме обсяг вкладів не менш як 1% і обсяг активів понад 2% від загального обсягу по банківській системі країни.

За словами Шаповалова, сьогодні готуються до рекапіталізації близько 7 банків, при цьому він не виключив, що їх число зменшиться.

Він зазначив, що в НБУ також вважають за доцільне конкретизацію умов, за яких держава може брати участь у капіталі комерційного недержавного банку. Як приклад він назвав умову, що рекапіталізуватися будуть ті банки, які реструктуризували свої зобов’язання перед зовнішніми і внутрішніми кредиторами і т.д.

Як повідомлялося, сьогодні на координаційній нараді Президент України Віктор Ющенко закликав прем’єр-міністра України Юлію Тимошенко і голову Національного банку Володимира Стельмаха протягом двох днів спільно виробити єдиний механізм рекапіталізації банків.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь