Переключиться на мобильную версию

ЧАЕС оголосила тендер на капремонт частини обладнання

Назад к разделу Финансы
Державне спеціалізоване підприємство Чорнобильська атомна електростанція (Київська область) оголосило тендер з відбору підрядника для проведення капітального ремонту електроустаткування відкритого розподільчого пристрою (ОРУ) 750 кВ.
ЧАЕС оголосила тендер на капремонт
ЧАЕС оголосила тендер на капремонт
АР

Про це говориться у повідомленні компанії.

Плановані терміни проведення ремонтних робіт - з липня 2009 року по листопад 2010 включно.

Розкриття тендерних пропозицій заплановано на 21 травня.

Тендерне забезпечення не вимагається.

ОРУ розташоване на промисловому майданчику ЧАЕС.

Нагадаємо, ДСП ЧАЕС проводить роботи зі зняття з експлуатації ЧАЕС та перетворення об'єкту Укриття над зруйнованим 4-м енергоблоком в екологічно безпечну систему.

***

Нагадаємо, що з бюджету в 2009 році, на фінансування програми Укриття Україна планує виділити 450 млн гривень. У 2008 році на цей об'єкт було витрачено 337 млн гривень.

У вересні 2007 року в Секретаріаті Президента було підписано угоду про створення нового об'єкта Укриття між ЧАЕС і французьким концерном Novarka і американським концерном Holtek.

Тоді Україна погодилася взяти на себе розбирання нестабільних елементів існуючого об'єкта Укриття. Новий об'єкт буде зібраний на площадці ЧАЕС і "насунутий" на існуючий об'єкт по рейках.

ЄБРР також повідомляє, що серед донорів об'єкта Укриття найбільший внесок зробив Європейський Союз - 204,8 млн євро. США внесли 138,8 млн євро, Україна - 45 млн євро.

Раніше повідомлялося, що Європейський банк реконструкції та розвитку виділив Україні безоплатно понад 300 млн євро на реалізацію чорнобильських програм.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь