Переключиться на мобильную версию

Замість корпорації Богдан дистриб’ютором Kia в Україні стала УкрАВТО

Назад к разделу Финансы
Одна з найбільших на українському ринку корпорація УкрАВТО уклала довгостроковий договір з корейської корпорацією Kia Motors про дистриб’юцію автомобілів Kia в Україні.
Корпорація УкрАВТО стала новим дистриб'ютором автомобілів Kia в Україні
Корпорація УкрАВТО стала новим дистриб'ютором автомобілів Kia в Україні
globalgiants.com

Зазначимо, що з 1997 року, дистриб’юцію автомобілів Kia в Україні здійснювала компанія Кіа Моторс Україна, яка з 2005 року входить до корпорації Богдан.

Водночас, в УкрАВТО повідомляють, що перша партія автомобілів Kia надійде на склади нового дистриб'ютора вже всередині травня.

На першому етапі під брендом Kia будуть працювати понад 70 дилерських та сервісних центрів корпорації УкрАВТО у всіх регіонах України. Планується активна робота по залученню нових дилерів.

Крім того, повідомили в УкрАВТО, ведуться переговори і з дилерами Кіа Моторс Україна (дилерська мережа колишнього дистриб'ютора налічувала 37 доларів).

"Включення Kia в продуктовий портфель УкрАВТО - це стратегічне рішення, продиктоване не сьогоднішньою ринковою кон'юнктурою, а оцінкою перспектив бренду в Україні та можливостей розвитку та співробітництва в довгостроковому періоді", - сказав заступник голови правління УкрАВТО з продажу автомобілів та розвитку дилерської мережі В'ячеслав Поврозник.

Між тим, керувати дистриб’юцією Kia в Україні буде Вахтанг Васадзе, раніше (з 2006 року) займав посаду генерального директора входить в корпорацію дистриб'юторської компанії УкрАвтоЗАЗ-Сервіс.

"У найближчі місяці ми зможемо представити споживачам низку нових продуктів KIA, які з успіхом продаються на ринках інших країн. Впевнений, що за короткий проміжок часу буде значно збільшено частку бренду на ринку", - цитує прес-служба компанії Васадзе.

Новий дистриб'ютор вже приймає на себе всі гарантійні зобов'язання по реалізованим в Україні автомобілям Kia, а з травня в дилерській мережі будуть запущені нові програми, мережа почне поповнюватися новими дилерськими центрами.

Нагадаємо, нещодавно корпорація Богдан повідомила про припинення дистриб'юції автомобілів Kia в Україні, що зумовлено, зокрема, різними поглядами на розвиток бренду в Україні корейської Kia Motors і офіційного дистриб'ютора.

АТ УкрАВТО зареєстровано в 1992 році. Корпорація володіє контрольним пакетом акцій ЗАТ Запорізький автомобільний завод (ЗАЗ), а також польським автозаводом Fabrykа Samochodow Osobowych. В активі УкрАВТО - багаторічне співробітництво з Daimler AG, Chrysler LLC, General Motors, Nissan, Toyota, Chery та АвтоВАЗ.

Корпорація Kia Motors заснована в 1944 році, є найстарішим автомобільним підприємством Кореї. Щорічно на тринадцяти заводах компанії, розташованих у восьми країнах світу, виробляється близько 1,5 млн. автомобілів.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь