Переключиться на мобильную версию

Російській економіці пророкують проблем ще на 50 років

Назад к разделу Финансы
Віце-прем'єр, міністр фінансів РФ Олексій Кудрін прогнозує, що зовнішньоекономічні умови для Росії не будуть сприятливими протягом 10-50 років.
Умови для РФ не будуть сприятливими протягом 10-50 років – Кудрін
Умови для РФ не будуть сприятливими протягом 10-50 років – Кудрін
img.photo.ru

"У найближчі 10-20-50 років ми не матимемо таких сприятливих умов, які були в період з 2000 по 2004 рік", - сказав Кудрін.

При цьому глава Мінфіну нагадав, що спад в економіці США триває вже кілька місяців поспіль. В якості прикладу він навів рецесію американської економіки 90-х років, коли спад був 8 місяців, а відновлення - 92 місяці.

"Зараз будемо мати спад не менше 16-18 місяців для економіки США. Це означає, що вихід з кризи, можливо, триватиме кілька років", - попередив Кудрін.

Він каже, що тому Росії треба бути готовою до того, що зовнішньоекономічна кон'юнктура і попит на світовому ринку на російську продукцію не буде таким успішним, як це було після кризи 1998 року, коли низькі ціни та неготовність бюджетної системи вже з 1999-2000 років супроводжувалися сприятливими зовнішньоекономічними умовами.

"Це стало додатковим стимулом для російської економіки. Зовнішні умови зараз не будуть записуватися такими сприятливими, як це було в минулі роки", - сказав міністр.

Крім того, Кудрін додав, що, зокрема, в СОТ прогнозують падіння світової торгівлі на 9%.

Нагадаємо, раніше Кудрін заявляв, що зростання ВВП Росії в 2009 році, швидше за все, буде близьким до нуля.

 

 

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь