Переключиться на мобильную версию

ПУМБ призупинив співпрацю з Moody's і Fitch

Назад к разделу Финансы
Перший український міжнародний банк (ПУМБ) прийняв рішення призупинити співпрацю з рейтинговими агентствами Moody's (Investors Service) і Fitch (Ratings).
ПУМБ призупинив співпрацю з Moody's і Fitch
ПУМБ призупинив співпрацю з Moody's і Fitch
cbonds.info

Про це повідомляє сьогодні прес-служба фінансової установи. Як пояснив голова правління банку Рафал Ющак, у поточному році для ПУМБ кредитні рейтинги "не мають практичної цінності, оскільки сьогодні світові ринки капіталу для українських позичальників фактично закриті".

Він також зазначив, що при стабілізації ситуації і позитивних змінах на міжнародних ринках капіталу ПУМБ повернеться до питання відновлення ділових відносин з рейтинговими агентствами.

ПУМБ входить до групи найбільших банків України. Заснований у 1991 році. Головний акціонер банку - ТОВ СКМ Фінанс (89,87% акціонерного капіталу). На даний момент всеукраїнська регіональна мережа ПУМБ налічує 11 філій і 130 відділень.

Як повідомлялося, у лютому міжнародне рейтингове агентство Moody's допустило зниження рейтингів 22 українських банків, серед яких виявився і Перший український міжнародний банк.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь