Переключиться на мобильную версию

Ющенко дав чотири дні для вирішення питання рекапіталізації банків

Назад к разделу Финансы
Президент України Віктор Ющенко дав чотири дні уряду і Національному банку для підготовки єдиного порядку рекапіталізації банків.
Президент попросив представників МВФ не їхати
Президент попросив представників МВФ не їхати
Фото: прес-служба Президента

Про це він заявив сьогодні під час наради з питань ситуації на грошово-кредитному і валютному ринках у Нацбанку за участю представників Міжнародного валютного фонду та Світового банку.

"4 місяці ми очікуємо так званого єдиного порядку рекапіталізації банківської системи України від уряду та НБУ ... Такого єдиного порядку як не було, так і немає на сьогоднішній день... Жодної гривні за цей час банківський сектор не отримав на свій розвиток", - сказав Ющенко.

Ющенко зазначив, що прийняття такого єдиного порядку з рекапіталізації банків є однією з основних умов МВФ. Звертаючись до представників МВФ, Президент сказав: "Я прошу не сідати вас у літак. В Україні не буде такого порядку, поки уряд і Нацбанк на руках не матимуть єдиного порядку рекапіталізації банків".

Нагадаємо, вчора, 14 квітня, Кабінет міністрів і Національний банк України прийняли спільну постанову про процедуру рекапіталізації проблемних банків.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь