Переключиться на мобильную версию

Держфінпослуг скоротить кількість перевірок страхових компаній

Назад к разделу Финансы
Державна комісія з регулювання ринків фінансових послуг вирішила скоротити кількість планових перевірок страхових компаній.
Прийнято рішення про скорочення кількості планових перевірок страхових компаній
Прийнято рішення про скорочення кількості планових перевірок страхових компаній
reuters
Про це на всеукраїнській нараді представників органів влади та страхового ринку повідомив голова Держфінпослуг Віктор Суслов.

"Прийнято рішення про скорочення кількості планових перевірок", - йдеться в його презентації.

Перевірки Держфінпослуг будуть призначатися за запитами правоохоронних органів та за скаргами громадян. Перш за все, відомство має намір зосередитися на контролі за схемні страховими компаніями, які займаються відмиванням грошей та оптимізацією оподаткування.

Держфінпослуг також має намір посилити співпрацю з НБУ, зокрема, для вирішення проблеми повернення резервів СК, розміщених на депозитах у комерційних банках, і рекапіталізації небанківських фінустанов.

Крім цього, комісія планує удосконалити механізм тимчасових адміністрацій і пом'якшити кредитні вимоги для інвестування активів СК і недержавних пенсійних фондів.

Нагадаємо, в Україні зареєстровано близько 470 страхових компаній.

В кінці березня Держфінпослуг заявила, що ініціює законодавче закріплення повноважень Державної виконавчої служби при введення тимчасової адміністрації в фінустанова.
Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь