Переключиться на мобильную версию

Банки Росії заробили майже трильйон рублів на девальвації рубля

Назад к разделу Финансы
За оцінками держкорпорації Агентство із страхування внесків (АСВ), російські банки заробили на девальвації рубля 800-900 млрд руб., повідомив заступник генерального директора агентства Андрій Мельников.
Банки заробили на девальвації рубля 800-900 млрд руб
Банки заробили на девальвації рубля 800-900 млрд руб
newsru.com

"Ця цифра приблизно за три місяці - з листопада 2008 р. по січень 2009 р. Думаю, ці ресурси дозволять банкам спокійно прожити ще один-два квартали, а далі може збільшитися споживчий попит, і банки будуть використовувати вже інші ресурси", - зазначив він.

За словами заступника директора АСВ, до кінця 2009 р. у банків може виникнути друга хвиля проблем, пов'язана з неплатежами. "Але не факт, що ці ризики реалізуються. У нас дуже висока договороспроможність в економіці. Водночас, в даний момент відчуваються певні проблеми з капіталізацією банківської сфери", - пояснив він.

Мельник також повідомив, що Фонд страхування вкладів до середини 2009 р. може перевищити 85 млрд руб. (в даний час - 80 млрд руб.). "Це відбудеться в основному за рахунок надходжень коштів від банків. Якщо протягом року не буде великої кількості страхових випадків, то до кінця 2009 р. фонд може збільшитися ще на 12 млрд руб.", - вважає заступник голови АСВ.

Нагадаємо, загальні доходи банків України у січні-лютому 2009 року склали 26 млрд гривень, що на 81% більше, ніж за аналогічний період 2008 року (14,4 млрд гривень).

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь