Переключиться на мобильную версию

Ъ: Найбільший туроператор Європи прийшов на український ринок

Назад к разделу Финансы
Європейський туроператор TUI Travel і S-Group російського бізнесмена Олексія Мордашова вчора оголосили про покупку 75% туроператора Вояж-Київ та агенції Галопом по Європах, пише КоммерсантЪ-Украина.
Компанії TUI Travel і S-Group прийшли на український ринок
Компанії TUI Travel і S-Group прийшли на український ринок
travelweekly.co.uk

Як пише видання, від продажу частки її власники виручили символічні $ 102 тис., але входження у мережу міжнародного оператора дає компанії доступ до низьких цін на готелі, зазначають експерти.

Вчора S-Group Capital Management Олексія Мордашова і найбільший туроператор у Європі TUI Travel оголосили про покупку 75% українського оператора Вояж-Київ та контрольного пакету російської VKO Group. S-Group і TUI створили СП (51% - у S-Group, 49% - у TUI Travel) для роботи в країнах СНД. У Росії у TUI вже є один актив - спеціалізується на турах у Туреччину і Єгипет оператор TUI Mostravel Russia, зазначає КоммерсантЪ-Украина.

Компанія Вояж-Київ створена в 1997 році. Об'єднує однойменного туроператора (основні напрямки - Іспанія, Єгипет, Туреччина, Франція і Хорватія) та мережу турагенцій Галопом по Європах (близько 60 офісів). Заявлений оборот у 2008 році - $ 66 млн при 70 тис. обслужених туристів. Співвласниками компанії є її менеджери - Тарас Демура, Володимир і Тетяна Щупак.

Вартість покупки активів Вояж-Київ склала $ 102 тис., повідомив Ъ фінансовий директор компанії Володимир Щупак. За словами топ-менеджера одного з найбільших туроператорів, Вояж-Київ близько трьох років вела переговори про продаж частки компанії. "Після продажу локальний гравець отримує доступ до цін TUI Travel на готелі. Оскільки у них кількість туристів обчислюється мільйонами, для них ціни набагато нижче", - говорить президент російської КМП-груп Володимир Канторович. Він також зазначив, що TUI обрав вдалий час для виходу на ринок.

Нагадаємо, українські туроператори прогнозують у 2009 році зниження потоків виїзного туризму з України на 30-45% у порівнянні з попереднім періодом.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь