Переключиться на мобильную версию

Goldman Sachs віддасть борги уряду США

Назад к разделу Финансы
Банк Goldman Sachs заявив про готовність погасити свій борг у розмірі 10 млрд доларів перед американським урядом.
Goldman Sachs віддасть борги
Goldman Sachs віддасть борги
ceoworld.biz

Ці кошти банк отримав з пакету держдопомоги у розпал фінансової кризи в жовтні минулого року. У вівторок Goldman Sachs вдалося залучити 5 млрд доларів, продавши 40 млн акцій за ціною 123 долара за штуку.

Раніше видані урядом гроші з відсотками повернули шість менш великих банків, у тому числі Signature Bank і IberiaBank. Як заявив щодо цього член комітету з фінансових послуг палати представників конгресмен-республіканець Спенсер Бахус, "оголошення Goldman Sachs - гарна новина для тих із нас, хто підтримує стратегію відходу від державного втручання у ринкову економіку".

Проте аналітики попереджають, що дані виплати не свідчать про те, що економіка відновлюється, а скоріше є показниками того, що банкіри прагнуть позбутися від обмежень, накладених урядом.

За словами представника міністерства фінансів Ендрю Вільямса, уряд не прагне відговорити банки повертати отримані кошти, за умови, що це не буде заважати їхній роботі.

Нагадаємо, чистий прибуток одного з найбільших у США корпорацій Goldman Sachs Group Inc. у I кварталі 2008-2009 фінансового року, що завершився 27 березня, зріс на 13% і склав 1659 млрд дол у порівнянні з 1467 млрд дол в I кварталі 2007-2008 фінансового року.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь