Переключиться на мобильную версию

ЄК: Візовий режим з ЄС зменшить фінансові потоки в економіку України

Назад к разделу Финансы
У Єврокомісії вважають, що повернення Україною візового режиму для громадян ЄС може зменшити фінансові потоки в реальну економіку.

Повернення зі сторони України візового режиму для громадян Євросоюзу може зменшити фінансові потоки в реальну економіку, що могло б зіграти свою роль під час глобальної фінансової та економічної кризи, яка відчутно вдарила по економіці України, сказано у заяві делегації ЄК в Україні.

"ЄС ніколи не ставив під сумнів суверенне право України приймати такі рішення. Це компетенція керівництва України оцінювати, чи стане повернення візового режиму для громадян ЄС належним відгуком для залучення туристів з ЄС і збільшення частки України у щорічних витратах громадян ЄС, які досягають 94 млрд євро, на поїздки та туристичні цілі за межами Європейського союзу", - сказано у заяві.

Крім того, делегація нагадує, що угода про спрощення візового режиму діє вже майже півтора року.

"Перша оцінка результатів впровадження цієї угоди ясно свідчить про те, що вона значно спростила для українців можливість в'їзду на територію ЄС і зробила її значно дешевшою", - зазначає делегація Єврокомісії.

Водночас, Європейський Союз вітає і цінує рішення, прийняте Україною у 2005 році в односторонньому порядку скасувати візи для громадян країн ЄС (і деяких інших країн).

"Ця позитивна міра сприяла зростанню кількості громадян ЄС, які відвідують Україну. З іншого боку, перед Україною не стоїть проблема нелегальної міграції з Європейського союзу", - сказано у заяві.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь