Переключиться на мобильную версию

Уряд і НБУ визначили сім банків для рекапіталізації

Назад к разделу Финансы
Кабінет міністрів і НБУ визначили перелік банків для рекапіталізації, у який внесено сім кредитно-фінансових установ, повідомив голова НБУ Володимир Стельмах.
"Будуть подані сім банків" - голова НБУ
"Будуть подані сім банків" - голова НБУ
static.24.ua

"Будуть подані сім банків", - сказав голова НБУ.

За його словами, у середу пізно ввечері були остаточно визначені загальні принципи проведення рекапіталізації.

"Сьогодні починається прагматична реалізація", - підкреслив Стельмах, додавши, що в подальшому цей перелік банків може розширитися.

Глава НБУ також зазначив, що Кабмін наполягав на веденні тимчасових адміністрацій у банки, які отримають кошти бюджету в капітал: найближчим часом НБУ має намір ввести тимчасові адміністрації у відповідні кредитно-фінансові установи.

Як повідомлялося, про намір отримати підтримку від держави в питанні збільшення капіталу раніше заявили банк Київ, Укрпромбанк, банк Надра, Родовід Банк, Укргазбанк, банк Фінанси та Кредит (всі - Київ) та Імексбанк (Одеса).

Україна планує виділити з держбюджету 44 млрд грн ($ 5,7 млрд, або близько 2-3% ВВП) на рекапіталізацію найбільших банків.

Нагадаємо, 15 квітня Президент України Віктор Ющенко дав чотири дні уряду і Національному банку для підготовки єдиного порядку рекапіталізації банків.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь