Переключиться на мобильную версию

В Україні різко впало виробництво м'яса

Назад к разделу Финансы
За січні-березні 2009 року виробництво м'яса, крім м'яса птиці, сильно упала в порівнянні з аналогічним періодом 2008 року, свідчать дані Держкомстату України.
Виробництво м'яса, крім м'яса птиці, значно скоротилося
Виробництво м'яса, крім м'яса птиці, значно скоротилося
reuters

Як повідомляється, за звітний період поточного року було вироблено яловичини і телятини (свіжої (парної) чи охолодженої) 15,2 тис.т (мінус 41,9%), яловичини і телятини (мороженої) - 3,7 тис.т (мінус 70,3%), свинини (свіжої (парної) чи охолодженої) - 21,1 тис.т (мінус 43%), свинини (мороженої) - 1,7 тис.т (мінус 53,6%), а також ковбасних виробів - 61,2 тис.т (мінус 18,5%).

Крім того, за перші 3 місяці поточного року було вироблено м'яса та харчових субпродуктів свійської птиці (свіжих чи охолоджених) 145 тис. т (плюс 10,9%), м'яса та харчових субпродуктів свійської птиці (морожених) - 19,8 тис. т (мінус 8,2%).

Як повідомлялося, Президент України Віктор Ющенко дав доручення Генеральній прокуратурі здійснити перевірку процесу імпорту в Україну м'ясопродуктів.

Нагадаємо, Міністерство аграрної політики України розраховує, що ряд українських підприємств, які спеціалізуються на виробництві м'яса, отримають право постачати свою продукцію в країни Європейського Союзу.

 

 

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь