Переключиться на мобильную версию

До грудня весь громадський транспорт Києва підключать до АСДУ

Назад к разделу Финансы
Комунальне підприємство Київпастранс перенесло плани по завершенню впровадження автоматизованої системи диспетчерського управління громадським транспортом до грудня цього року.
До грудня весь громадський транспорт Києва підключать до диспетчерської системи
До грудня весь громадський транспорт Києва підключать до диспетчерської системи
allcrimea.net

"У цьому році, протягом 6-7 місяців, я думаю, весь громадський транспорт обладнаний цією системою", сказав генеральний директор підприємства Микола Ламбуцький.

Ламбуцький пояснив, що АСДУ не включена в планований термін до вересня 2008 року через відсутність у підприємства коштів на це.

Ламбуцький: В цьому році, протягом 6-7 місяців, я думаю, весь громадський транспорт обладнаний цієї системою

На даний момент з 1,6 тис. одиниць рухомого складу, тобто автобусів, тролейбусів і трамваїв, до АСДУ підключені близько 900 одиниць транспорту, в тому числі, всі 700 автобусів підприємства і близько 200 тролейбусів, повідомляє Ламбуцький.

Протягом квітня-травня цього року підприємство планує після підключення всіх тролейбусів до системи приступити до підключення трамваїв.

АСДУ також передбачає обладнання кожної одиниці рухомого складу системою GPRS, яка допоможе відслідковувати графік та маршрут її руху з єдиного диспетчерського пункту Кіевпастрансу

АСДУ також передбачає обладнання кожної одиниці рухомого складу системою GPRS, яка допоможе відслідковувати графік та маршрут її руху з єдиного диспетчерського пункту Київпастрансу.

За словами Ламбуцького, впровадження АСДУ в першу чергу, необхідно для контролю роботи водіїв та дотримання ними графіків руху, що, в свою чергу, відобразиться на скороченні часу очікування пасажирами прибуття громадського транспорту.

Система також дозволить диспетчеру підприємства оперативно керувати графіком руху громадського транспорту і координувати його таким чином, щоб у випадку пробок або аварій на дорогах цей графік не порушувався, повідомляють в Київпастранс.

Після впровадження АСДУ в громадському транспорті Київпастранс має намір також встановити більш спрощений варіант системи в комунальних маршрутних таксі.

Нагадаємо, що наприкінці березня в Київпастранс вже взялися за розробку схеми руху за новими тролейбусним маршрутам. Фахівці вивчають пасажирські потоки і визначають необхідну кількість машин.

 

 

 

 

 

 

 

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь