Переключиться на мобильную версию

Чавес пообіцяв ввести в Латинській Америці умовну одиницю взаєморозрахунків

Назад к разделу Финансы
Умовна грошова одиниця взаєморозрахунків країн Боліваріанської ініціативи для Америк (ALBA) - "сукре" - буде введена в обіг з 1 січня 2010 року.
Уго Чавес
Уго Чавес
pics.rbc.ua

Про це заявив у четвер, 16 квітня, лідер Венесуели Уго Чавес.

За словами Чавеса, якого цитують латиноамериканські ЗМІ, "не виключено, що сукре діятиме не лише в країнах ALBA, але й в інших державах, зацікавлених у подібному інструменті - зокрема, в Еквадорі і Парагваї".

Як зазначив венесуельський лідер, перед повноцінним запуском сукре необхідний період підготовки та адаптації.

За словами венесуельського лідера, "вже у вересні ми повинні бути готові розпочати розробку низки пілотних проектів зі взаємодії за допомогою цієї віртуальної валюти, які потім будуть еквівалентно компенсовані", - сказав Чавес.

Він заявив про це після прибуття в аеропорт венесуельського міста Кума, де в четвер відкрилася зустріч країн-членів ALBA. Основною темою зустрічі буде вироблення спільної позиції з низки політичних і економічних питань напередодні запланованого на 17-19 квітня Саміту Америк.

Чавес повідомив, що на саміті буде підписано угоду про введення з 1 січня майбутнього року "Єдиної регіональної системи взаєморозрахунків" - назва нової грошової одиниці є іспанською абревіатурою, утвореною від цього словосполучення.

 

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь