Переключиться на мобильную версию

МВФ: Рецесія у світі виявиться надзвичайно довгою

Назад к разделу Финансы
Економічна рецесія, яка триває у світі обіцяє бути "надзвичайно довгою та суворою", побоюється МВФ.
МВФ попереджає про небезпеку
МВФ попереджає про небезпеку
ncnguyana.com

Це пов'язано з тим, що поточний економічний спад випливає з фінансової кризи, йдеться в новій доповіді МВФ, присвяченій ситуації у світовій економіці. Витримки з доповіді 16 квітня опублікувала прес-служба МВФ.

Проаналізувавши цикли ділової активності в провідних економіках з 1960р., МВФ стверджує, що нинішня рецесія "нетипова", оскільки проявилася в синхронному спаді економічної активності по всьому світу, викликаному фінансовою кризою. Комбінація цих факторів означає, що вихід із рецесії буде тривалим і важким.

На думку експертів фонду, в нинішніх умовах методи монетарної політики виявляються менш ефективними, тоді як на перший план повинні вийти заходи фіскального стимулювання. При цьому антикризові заходи повинні бути "координованими та агресивними".

Дані МВФ свідчать, що типова рецесія триває близько 1 року, однак спади, подібні нинішньому, виявляються в середньому в півтора рази більше тривалими.

Нагадаємо, після того, як з початком глобальної економічної кризи, цілий ряд держав опинився на межі дефолту, МВФ оголосив про свою готовність допомагати тим країнам, які опинилися у складній ситуації.

У листопаді 2008 року МВФ надав кредит у розмірі 16,5 мільярда доларів Україні, 25,1 мільярда доларів - Угорщині, 7,6 мільярда доларів - Пакистану та 19 мільярдів - Туреччині. Допомогу від МВФ також отримали Латвія, Вірменія, Ісландія, Білорусь і Сербія. У березні 2009 року умови надання кредиту на 20 мільярдів євро були узгоджені з Румунією.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь