Переключиться на мобильную версию

Кабмін доручив розробити проект модернізації ГТС до 2010 року

Назад к разделу Финансы
Уряд доручив Мінпаливенерго і НАК Нафтогаз України затвердити техніко-економічне обґрунтування й уточнений кошторис модернізації газотранспортної системи до 2010 року.

Про це йдеться у розпорядженні Кабміну від 15 квітня.

Також Кабмін доручив Мінпаливенерго і Нафтогазу у шестимісячний термін провести попередні переговори для визначення партнерів для інвестицій у модернізацію ГТС, і в 1 півріччі 2010 року розпочати переговорний процес щодо укладання кредитних угод для фінансування модернізації.

Також Кабмін доручив вказаним відомствам разом з Міністерством закордонних справ, Мінекономіки, Міністерством фінансів до 22 квітня визначити кандидатури для включення до складу групи з технічної координації по Брюссельським угодам, укладеними в березні. Також доручається в місячний термін надати пропозиції щодо плану заходів з реалізації досягнутих домовленостей.

Як повідомлялося, уряд планує укласти кредитну угоду по виділенню коштів на модернізацію української ГТС в I кварталі 2010 року.

23 березня, за підсумками міжнародної енергетичної конференції в Брюсселі було підписано спільну заяву між урядом України, Єврокомісією, Європейським банком реконструкції та розвитку, Європейським інвестиційним банком та Світовим банком.

Згідно з документом, уряд України зобов'язується забезпечити незалежність оператора газотранспортної системи України, забезпечити прозорість і відкритість позичальника, призначеного для здійснення модернізації ГТС, надавати третім сторонам доступ до сховища на прозорих комерційних умов і під контролем регуляторного органу тощо.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь