Переключиться на мобильную версию

Тимошенко: Обговорення меморандуму з МВФ знаходиться на фінальній стадії

Назад к разделу Финансы
Прем’єр-міністр України Юлія Тимошенко розраховує сьогодні досягти остаточної згоди з місією МВФ про новий текст меморандуму про співробітництво.
Тимошенко надіється сьогодні узгодити текст меморандуму з МВФ
Тимошенко надіється сьогодні узгодити текст меморандуму з МВФ
tymoshenko.com.ua

Про це вона заявила сьогодні під час зустрічі з головою місії Джейлою Пазарбазіолу.

"Ми сьогодні можемо вийти на фінальну стадію обговорення нашого документу - меморандуму. У ході зустрічі ми можемо обговорити нез'ясовані питання і прийти до спільного бачення, як буде виглядати меморандум", - сказала Тимошенко.

У свою чергу Пазарбазіолу зазначила, що місія провела в Києві "дуже конструктивну дискусію".

"Ми зараз переживаємо складні часи. Дуже важливо забезпечити розробку такої програми, яка б допомогла України в цей час", - сказала вона.

У зустрічі бере участь, зокрема, перший заступник голови Національного банку України Анатолій Шаповалов, перший заступник глави Секретаріату президента Олександр Шлапак, в.о. міністра фінансів Ігор Уманський.

Перед початком зустрічі у розширеному складі Юлія Тимошенко зустрілася з Джейлою Пазарбазіолу у вузькому колі.

Нагадаємо, 8 квітня Юлія Тимошенко вже провела зустріч із місією МВФ в Україні. Тоді вона заявила, що українська влада єдина в бажанні відновити співпрацю з фондом.

Як повідомлялося учора, 16 квітня, Глава місії Міжнародного валютного фонду Джейла Пазарбазіоглу не виключає збільшення кредиту для України з можливістю його часткового використання для покриття дефіциту держбюджету.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь