Переключиться на мобильную версию

ПФТС: 70% зростання за 6 тижнів?

Назад к разделу Финансы
У п'ятницю, 17 квітня, по ситуації на 13:00, серед компаній, по цінних паперів яких на біржі ПФТС пройшли угоди, зафіксоване сильне висхідне рух, повідомляє FundMarket Широкий індекс українського фондового ринку UAI-50 (FundMarket) виріс на 5.55%, досягш.
Небувале зростання на українському майданчику продовжується
Небувале зростання на українському майданчику продовжується
reuters

Небувале зростання на українському майданчику триває. Рекапіталізація українських банків у найближчі дні, завершення місії МВФ в Україні, тривалий період стабільності на валютному ринку, позитивний зовнішній новинний фон просто не дають трейдерам інших варіантів, крім як грати на підвищення.

За 6 тижнів з мінімуму 6 березня ринок піднявся на приголомшливі 67%, а якщо врахувати, що і сьогодні ринок додасть не один відсоток, то ця цифра може перевищити значення в 70%. І це при тому, що такий рівень досягнуто практично без зупинок і корекції. Питання початку відкату залишається цілком закономірним, тільки коли і на скільки ринок "просяде"?

Але сьогодні це навряд чи станеться, так як тільки по Одесаобленерго (ПФТС: ODEN) пройшла одна технічна угода падінням котирувань на 41,72%.

Лідерами росту стали сьогодні до середини дня наступні "блакитні фішки": Дніпроенерго (ПФТС: DNEN) (12.7%), Центренерго (ПФТС: CEEN) (12.04%), Донбасенерго (ПФТС: DOEN) (11,11%).

У "другому" і "третьому" ешелонах подорожчали найбільше такі акції: ВАТ Інтерпайп Новомосковський трубний завод (ПФТС: NVTR) (35.71%), ВАТ Ясиновський коксохімічний завод (ПФТС: YASK) (35.29%), OАО КБ Форум (ПФТС: FORM) (33.33%).

П'ятнична активність перед довгими вихідними просто збиває з пантелику: з початку року ринок ще не показував таких результатів - понад 200 угод до середини дня, на суму 23 млн гривень.

Основна активність сконцентрована, як завжди, на акціях енергетиків - більше чверті угод на суму майже 17 млн гривень.

У той же час, аналітик ГК ТАСК В'ячеслав Іванишин  зазначає, що у другій половині дня вже можлива фіксація прибутку спекулянтами.

На американських же ринках також продовжує блукати оптимізм від позитивної корпоративної звітності. Так, один з найбільших банків Сполучених Штатів JPMorgan відзвітував про квартальні прибутки. А міністерство праці в США відзвітувало про те, що кількість звернень за посібником з безробіття знизилося на цьому тижні.

Dow Jones Industrial Average піднявся на 95,81 пункту, або на 1,2%, до 8125,43 пункту.

S & P 500 закрився ростом на 13,24 пункту, або на 1,5%, на позначці 865,30 пункту.

Nasdaq Composite зміцнився на 43,64 пункту, або на 2,6%, і закрився на позначці 1670,44 пункту

 

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь