Переключиться на мобильную версию

Глава місії МВФ розхвалила українську економіку

Назад к разделу Финансы
Глава місії МВФ Джейла Пазарбазіолу позитивно оцінила реакцію української економіки на світову економічну кризу.
Глава місії МВФ розхвалила українську економіку
Глава місії МВФ розхвалила українську економіку
tymoshenko.org.ua

Зокрема, вона заявила, що економіка України витримала шок і досить швидко адаптується до нових умов.

Також Пазарбазіолу сказала, що останнім часом була досягнута істотна стабілізація ситуації в економіці: був скоректований обмінний курс, дефіцит поточного рахунку трохи скоротився, інфляція знизилася більше, ніж очікував МВФ.

Крім того, вона констатувала наявність розуміння між гілками української влади щодо політики співпраці з МВФ. Останнє фіскальний рішення уряду та ВР вона назвала складним, але необхідним в нинішній кризовій ситуації.

"Це єдиний спосіб, щоб державні фінанси пережили важкі часи", - сказала вона.

У той же час, Пазарбазіолу заявила, що МВФ цілком погоджується з керівництвом країни щодо необхідності надання соціальних гарантій найменше захищеним верствам населення.

При цьому вона повідомила, що сьогодні були досягнуті домовленості на рівні експертів з керівництвом України по завершенню першого перегляду програми співпраці України та МВФ.

"Глобальні перспективи будуть ще важкими, але, беручи до уваги динаміку і сталість економічної системи України, я хочу ще раз оголосити про політичну волю і рішучість, щоб зробити все можливе для втілення в життя програми співпраці з Україною", - підкреслила глава місії МВФ.

Нагадаємо, раніше Пазрбазіолу заявила, що Міжнародний валютний фонд може досить швидко виділити Україні третій транш за програмою співробітництва, розмір якого може скласти $ 2,83 млрд (SDR1, 9 млрд).

Напередодні Пазарбазіолу заявила, що місія МВФ буде рекомендувати виділити Україні другий транш кредиту в розмірі близько $ 2,8 млрд.

У свою чергу, прем'єр Юлія Тимошенко сказала, що частина другого траншу МВФ буде використана для покриття дефіциту державного бюджету.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь