Переключиться на мобильную версию

Для боротьби із кризою Пакистану виділять $ 5 млрд.

Назад к разделу Финансы
Міжнародний форум країн-донорів Пакистану, який відбувся сьогодні у Токіо з ініціативи уряду Японії та ВБ, вирішив надати допомогу країні на суму $ 5 мільярдів.
$ 5 млрд. отримає Пакистан для подолання негативних наслідків кризи
$ 5 млрд. отримає Пакистан для подолання негативних наслідків кризи
1plus1.ua
Як повідомляється, форум скликано для надання міжнародної допомоги Пакистану, економіка якого протягом останніх декількох місяців перебуває на межі дефолту, і займає важливе місце у регіоні, перш за все через сусідські та традиційні зв'язки із Афганістаном.

Варто зазначити, що ще вранці на відкритті форуму мова йшла про надання Пакистану $ 4 мільярдів, однак завдяки активній позиції учасників, перш за все країн Близького Сходу, обсяги допомоги зросли до $ 5 мільярдів. Найбільші внески - по $ 1 мільярду - зробили США та Японія.

"Ці кошти мають піти на створення системи соціальної безпеки, підготовки кадрів та скорочення бідності", - йдеться у підсумковій декларації форуму.

Необхідність надання великомасштабної допомоги цій країні спричинена, передусім, побоюваннями міжнародної спільноти з приводу того, що погіршення економічного становища Пакистану вкрай негативно позначиться не тільки на його політичній ситуації, але й матиме дестабілізуючий вплив на весь регіон у цілому.

Водночас, учасники форуму висловлювали побажання більш активного включення Пакистану у міжнародну боротьбу із тероризмом та екстремізмом.
Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь