Переключиться на мобильную версию

У 2009 році українські банки втратили 7 млрд. грн.

Назад к разделу Финансы
За січень-березень сумарний збиток комерційних банків склав 7 019,8 млн. гривень. Про це йдеться у повідомленні Національного банку.
Втрати українських банків - 7 млрд. грн.
Втрати українських банків - 7 млрд. грн.
stroy-market.info
Як стало відомо, доходи банків за січень-березень зросли на 68,1% порівняно із аналогічним періодом минулого року до 37 746,4 млн. гривень, витрати зросли у 2,2 разів до 44 766,3 млн. гривень.

За даними НБУ, збитки банків у 1 кварталі зумовлені значними обсягами відрахувань до резервів під активні операції: 17,3 млрд. гривень.

Нагадаємо, станом на 1 квітня 2009 ліцензії НБУ на здійснення банківських операцій мали 185 фінустанов, зокрема 158 банків - акціонерні товариства (125 - ВАТ і 33 - ЗАТ), та 27 банків - товариства із обмеженою відповідальністю.

У стані ліквідації на 1 квітня перебували 12 банків, із них 9 у процесі ліквідації за рішенням НБУ й 3 - за рішенням судів.

Раніше, 17 квітня, Кабінет міністрів України затвердив перелік банків, які підлягають рекапіталізації за рахунок держави.

Як повідомив заступник голови правління НБУ Анатолій Шаповалов, таке рішення ухвалене сьогодні на позачерговому засіданні Кабінету міністрів.

Зокрема, будуть рекапіталізовані наступні банки: Надра Банк, Родовід Банк, банк Фінанси та Кредит, Укрпромбанк, Укргазбанк, Імексбанк та банк Київ.
Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь