Переключиться на мобильную версию

Банки США можуть втратити ще $ 400 млрд за іпотечними кредитами

Назад к разделу Финансы
Американські банки можуть зазнати збитків у розмірі $ 400 млрд з "поганих" активів у США, що вимагає подальших державних вливань, прогнозують аналітики JPMorgan Chase & Co.
Банківській системі буде потрібний додатковий державний капітал
Банківській системі буде потрібний додатковий державний капітал
АР

Банкам необхідно буде зарезервувати ще близько $ 215 млрд на можливі втрати по іпотечних кредитах у США загальним обсягом $ 2,1 трлн, які не були сек’юритизовані, вважають експерти.

Зростання числа дефолтів по іпотеці з високим рівнем ризику, що почався ще в 2006 році, спровокував кризу на американському ринку житла, який став основною причиною глобального економічного спаду.

За даними JPMorgan, списання і втрати світових банків склали в цілому $ 920 млрд, обсяг залученого ними капіталу - $ 900 млрд.

"З огляду на розмір збитків, які ще попереду, ми впевнені, що банківській системі буде потрібний додатковий державний капітал, - зазначається в огляді аналітиків. - Найбільш здорові фінансові інститути, можливо, обійдуться без цього і спробують залучити кошти в приватному секторі".

Обсяг коштів, зарезервованих банками на можливі втрати за кредитами на житлову нерухомість, у четвертому кварталі минулого року склав $ 85 млрд, свідчить огляд JPMorgan.

Втрати з портфеля цінних паперів, на думку експертів, зменшаться, оскільки "тут вже були зафіксовані величезні списання".

Нагадаємо, що чистий відтік капіталу з США в лютому склав 97 млрд доларів проти відтоку капіталу в січні в обсязі 146,8 млрд доларів.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь