Переключиться на мобильную версию

В Україні другий місяць поспіль скорочується кількість безробітних

Назад к разделу Финансы
Кількість офіційних безробітних в Україні на цей час становить 846 тисяч осіб, повідомила міністр праці та соціальної політики Людмила Денисова.

Зазначимо, раніше Денисова заявляла, що станом на 20 березня в Україні зареєстровано 892,1 тисяч безробітних, тоді як на 1 березня у Державній службі зайнятості було зареєстровано 906 тисяч безробітних.

Міністр при цьому повідомила, що це стільки ж, скільки було станом на 1 січня 2009 року.

"Кількість безробітних перестала зростати. Якщо бути чесним, зараз безробітних всього на 1 тис. більше, ніж у січні, - сказала міністр.

Також вона зазначила, що зараз отримують допомогу 590 тис. безробітних (у січні 2009 року - 652 тис.). З початку року працевлаштовано 152 тис. осіб. Зараз є 181 тис. вільних вакансій.

Крім того, повідомила Денисова, заборгованість по зарплаті на економічно активних підприємствах на 10 квітня 2009 року склала 797 млн. грн.

За її словами, борг на держпідприємствах складає 300 млн. грн.

"Заборгованість на підприємствах державної власності постійно знижується і до 25 квітня буде повністю погашено", - сказала міністр.
Водночас, Денисова зазначила, що найбільша заборгованість по зарплаті в Донецьку, Києві та Харкові. Основна заборгованість, за словами міністра, у підприємств, що відносяться до Міністерства промислової політики.

Раніше повідомлялося, що, за даними Держкомстату, Україна знаходиться серед країн із найнижчим рівнем безробіття.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь