Переключиться на мобильную версию

Україна надіслала до МВФ проект меморандуму про співпрацю

Назад к разделу Финансы
Сьогодні, 21 квітня, Україна надіслала до МВФ проект меморандуму про співпрацю, - заявив заступник глави Секретаріату президента Олександр Шлапак.
Шлапак: Проект меморандуму про співпрацю  до МВФ надіслано
Шлапак: Проект меморандуму про співпрацю до МВФ надіслано
newsru.ua
Шлапак заявив також, що основні положення Меморандуму економічної політики влади України стануть відомі лише після скріплення його остаточного варіанту підписами президента, прем'єра, голови Мінфіну та НБУ.

"Поки що документ є предметом переговорів", - сказав він, відмовившись коментувати суть меморандуму.

Також Шлапак висловив надію, що рада директорів МВФ до середини травня, як і заплановано, прийме позитивне рішення про виділення Україні другого траншу кредиту stand by на суму SDR1, 9 млрд. ($ 2,8 млрд.), з яких більш ніж SDR1 млрд. буде спрямовано на покриття дефіциту державного бюджету.

Нагадаємо, програма stand by загальним обсягом SDR11 млрд., затверджена минулої осені, спочатку передбачала, що місія МВФ буде щоквартально перевіряти виконання Україною умов Меморандуму економічної політики, підписаного українським керівництвом.

У випадку дотримання умов наступний транш мав надійти 15 лютого (SDR1, 25 млрд. - $ 1,87 млрд.), а потім - 15 травня (SDR2, 5 млрд. - $ 3,73 млрд.), 15 серпня (SDR0, 75 млрд.) і 15 листопада (SDR2 млрд.) 2009 року.

Крім того, місія, яка працювала в Україні наприкінці січня - на початку лютого поточного року, не змогла завершити перегляд через певну кількість неузгоджених питань.

Перший транш по програмі на суму SDR3 млрд. ($ 4,5 млрд. на той момент) МВФ виділив Україні у листопаді 2008 року.
Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь