Переключиться на мобильную версию

Кабмін має намір погасити борги педагогам за 1997-2002 роки

Назад к разделу Финансы
Кабмін має намір виділити 403,3 млн гривень у 2009 році на завершення погашення кредиторської заборгованості державного бюджету з виплати надбавки за вислугу років перед педагогічними та науково-педагогічними працівниками навчальних закладів за період 199.
Кабмін виділив гроші освітянам
Кабмін виділив гроші освітянам
Фото: Новинар

Як йдеться в повідомленні управління зв'язків зі ЗМІ секретаріату Кабміну, ця кредиторська заборгованість погашається впродовж 5 років рівними частинами шляхом включення цих витрат, починаючи з 2005 року, у вигляді окремих цільових субвенцій з держбюджету місцевим бюджетам або безпосередньо з держбюджету для бюджетників.

При цьому передбачається, що за рахунок зазначених коштів також буде дещо збільшений розмір і проведений перерахунок пенсій педагогам.

Варто зазначити, що відповідно до постанови Кабміну № 351 від 15 квітня, якою розподілені кошти на реструктуризацію заборгованості перед освітянами та на відповідні субвенції, в 2009 році загальний розмір субвенцій місцевим бюджетам складе 370 млн гривень.

Зокрема, розмір субвенції для Дніпропетровської області складе 33,1 млн. гривень, для Донецької області - 29,76 млн. гривень, для Львівської області 29,17 млн. гривень, для Одеської області 23 млн. гривень, для Криму - 21 млн. гривень.

Крім того, 33,3 млн. гривень для реструктуризації заборгованості перед освітянами розподілені між головними розпорядниками коштів.

Так, 30,5 млн гривень передбачається виділити Міністерству освіти і науки, 0,89 млн. гривень - Міністерству культури і туризму, 0,82 млн. гривень - Міністерству аграрної політики.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь