Переключиться на мобильную версию

Ринок сировини: Нафта дорожчає, золото знижується

Назад к разделу Финансы
Учора ціна сирої нафти продемонструвала зростання після вагомого падіння у понеділок, і до закриття торгів перевищила позначку в 48 доларів за барель.
Золото знижується
Золото знижується
planting.narod.ru

Як повідомляє фінансовий аналітик Astrum Investment Management Олександр Шкурпат, головним чинником зростання ціни сирої нафти вчора стало зростання котирувань американських акцій, спровоковане позитивом у фінансовому секторі економіки США.

Сьогодні сира нафта торгується у діапазоні 48-49 доларів за барель.

"Ми вважаємо, що ціна сирої нафти сьогодні може знизитися за умови зниження котирувань акцій на основних фондових майданчиках світу і у випадку оголошення сьогодні чергового зростання запасів сирої нафти та пального в США за станом на кінець минулого тижня", - зазначає Олександр Шкурпат.

Золото в ході вчорашніх торгів продемонструвало незначні коливання ціни, закрившись у підсумку на рівні понеділка, трохи вище 887 доларів за унцію.

Сьогоднішні торги золотом проходять із зниженням котирувань у діапазоні 880-890 доларів за унцію.

"Ми вважаємо, що ціна золота все ще має потенціал зростання до кінця поточного тижня, оскільки на фондових ринках світу посилюються негативні очікування щодо перспектив швидкого відновлення світового економічного зростання. Таким чином, ми очікуємо відновлення попиту на золото як інструменту збереження вартості, що має призвести до зростання його ціни", - прогнозує експерт.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь