Переключиться на мобильную версию

У Харкові оголосили тендер на будівництво метро

Назад к разделу Финансы
Дирекція метро, яке будується, ДП Харківський метрополітен оголосила відкритий тендер на будівництво метро у місті. Як повідомив начальник Харківської дирекції споруджуваного метрополітену Анатолій Кравчук, відкриття тендерних пропозицій та оголошення п.
Оголошено відкритий тендер на будівництво метро У Харкові
Оголошено відкритий тендер на будівництво метро У Харкові
slk.kh.ua
При цьому Кравчук зазначив, що бажання будувати метро у Харкові виявляють представники компаній із багатьох країн, зокрема, Греції, Туреччини та Японії.

"Думаємо, що конкурс зможе виграти одна із вітчизняних компаній", - зазначив Кравчук.

Також він зауважив, що у конкурсі можуть брати участь організації, які мають державні ліцензії на будівництво метро. Раніше у Харкові метро будувало ВАТ Харківметробуд, але оскільки щодо даної організації триває процедура з приводу банкрутства, воно не зможе взяти участі у конкурсі.

Зазначимо, що Господарський суд Харківської області за позовом ДП Харківський метрополітен прийняв рішення про розірвання генерального контракту метрополітену та ВАТ Харківметробуд на будівництво метро у Харкові.

Контракт на будівництво третьої черги метро від станції Проспект Леніна (сучасна назва - Наукова) до станції Проспект Перемоги було укладено 21 квітня 1992 року. Рішення суду вступило у законну силу 10 квітня.

Нагадаємо, зі 17 лютого проїзд у Харківському метрополітені подорожчав удвічі, замість 75 копійок пасажири відтепер платять 1,5 грн. за один жетон.

За матеріалами STATUS QUO
Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь