Переключиться на мобильную версию

МВФ: ВВП Німеччини знизиться на 5,6%

Назад к разделу Финансы
На думку експертів МВФ, найбільше за Німеччину в єврозоні від глобальної кризи в 2009 році постраждає тільки Ірландія. Рецесія продовжиться у ФРН і в 2010 році.
ВВП Німеччини знизиться майже на 6%
ВВП Німеччини знизиться майже на 6%
Фото Галини Гулій/ Новинар

Валовий внутрішній продукт Німеччини в 2009 році скоротиться на 5,6 відсотка. Такий прогноз міститься у представленій в середу, 22 квітня у Вашингтоні, доповіді Міжнародного валютного фонду (МВФ).

Спад у світовій економіці складе в середньому 1,3 відсотка. Таким чином, світ скочується в найглибшу глобальну рецесію з моменту закінчення Другої світової війни, зазначають автори доповіді.

У зоні дії єдиної європейської валюти найбільше за Німеччину від кризи постраждає тільки Ірландія, у якій спад промислового виробництва складе 8 відсотків.

У 2010 році МВФ пророкує пожвавлення кон'юнктури і приріст світової економіки в середньому на 1,9 відсотка. Однак цей підйом обійде стороною Німеччину, ВВП якої в майбутньому році знову скоротиться на один відсоток.

Раніше повідомлялося, що Міжнародний валютний фонд погіршив прогноз динаміки ВВП України зі зростання на 2,5% до зниження на -8% в 2009 році.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь