Переключиться на мобильную версию

Латинська Америка отримає $ 90 млрд кредитів

Назад к разделу Финансы
СБ, Міжамериканський банк розвитку, Міжамериканська інвестиційна корпорація та інші інститути розвитку виділять Латинській Америці та країнам карибського регіону кредити на загальну суму в 90 мільярдів доларів протягом двох років. Про це йдеться у спільно.

Зокрема, IDB і IIC нададуть Латинській Америці 29,5 мільярдів доларів, а Світовий банк - 35,6 мільярдів доларів. Швидше за все, загальна сума у 90 мільярдів не враховує кредити Міжнародного валютного фонду окремим країнам, що розвиваються. Так, тільки одній Мексиці МВФ відкрив кредитну лінію на 42 мільярди доларів. Колумбія попросила МВФ кредитну лінію більш ніж на 10 мільярдів доларів.

Кошти міжнародних інститутів підуть не тільки на підтримку економіки регіону в умовах глобальної кризи, але і на те, щоб не допустити соціальної кризи. Про це заявив голова Світового банку Роберт Целлік.

За даними Міжнародного валютного фонду, економіка Латинської Америки та країн Карибського регіону скоротиться у 2009 році на півтора відсотка після декількох років стабільного зростання.

Більше інших постраждає Мексика через свої тісні зв'язків із США, а також Венесуела через падіння цін на нафту. Крім того, на регіон у цілому вплине скорочення туризму та попиту на сировину у світі.

Зазначимо, що з початку листопаду 2008 року МВФ у рамках боротьби з наслідками фінансової кризи вже схвалив виділення кредитів Пакистану (за різними даними, від 7,6 до 14,5 мільярдів доларів), Ісландії (2 мільярди), Угорщини (14,5 мільярдів), Україні (16,5 мільярдів доларів), Білорусі (2,5 мільярдів доларів) і Латвії (1,6 мільярда євро).

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь