Переключиться на мобильную версию

Київрада вирішила давати векселі в заставу за кредитом на 1,2 млрд грн

Назад к разделу Финансы
Київська міська рада прийняла рішення надавати векселі в заставу за кредитом на 1,2 млрд. гривень на рівні з наданням у заставу по тому ж кредиту 157 адміністративних будівель комунальної власності.
Київрада вирішила давати векселі в заставу
Київрада вирішила давати векселі в заставу
rosbalt.ru

За відповідне рішення проголосували 82 депутата Київради.

Таким рішенням рада внесла зміни у свою постанову від 19 березня цього року про залучення кредиту 1,2 млрд гривень під заставу 157 админбудівель у якості забезпечення кредиту, додавши також можливість його забезпечення простими векселями зі строком погашення до 2 років.

За словами голови бюджетної комісії Київради Романа Ярошенка, такі зміни необхідні у зв'язку з тим, що прийняте раніше Київрадою рішення про можливість забезпечення кредиту об'єктами нерухомості набуло політичного забарвлення.

Ярошенко також зазначив, що зазвичай банки приймають для забезпечення кредиту тільки один його вид - або векселі, або заставу майна, а не два відразу.

Тому зміни, прийняті Київрадою дозволять міськадміністрації вибрати найбільш підходящий варіант забезпечення кредиту, зазначив Ярошенко.

Нагадаємо, що в березні цього року Київська влада прийняли рішення залучити кредит на суму 1,2 млрд грн для відшкодування різниці у тарифах на теплову енергію АК Київенерго, а також для вирішення інших нагальних потреб у ВАТ Комерційний банк Хрещатик (Київ).

Як повідомлялося раніше, у березні цього року, депутати Київради ради для погашення боргу перед Київенерго вирішили закласти 157 адміністративних будівель столиці, у яких розташовані музеї, міністерства, суди та податкові інспекції.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь