Переключиться на мобильную версию

ЄК: За рік Україна не змогла знизити рівень бідності

Назад к разделу Финансы
У 2008 році Україна не змогла реалізувати плани щодо зниження рівня бідності, говориться в доповіді про прогрес України у виконанні Плану дій в рамках Європейської політики сусідства.
У 2008 році Україна не змогла реалізувати плани щодо зменшення бідності, вважають в Єврокомісії
У 2008 році Україна не змогла реалізувати плани щодо зменшення бідності, вважають в Єврокомісії
Фото Новинар

"Бідність продовжує викликати стурбованість", - відзначається в доповіді.

Крім того, в документі Єврокомісія наводить цифри, згідно з якими в 2007 році в Україні 27,3% громадян жили за межею бідності.

"У звітному періоді Україна розробила плани поліпшення умов життя своїх громадян, у тому числі за рахунок активної боротьби з бідністю і покращення обов'язкового страхування робітників. Ці плани не були реалізовані ", - констатують в ЄК.

Зазначимо, що план дій є практичним інструментом співпраці ЄС з третіми країнами в рамках Європейської політики сусідства. Щорічно Єврокомісія готує звіти про прогрес у реалізації Плану дій.

Як заявляла раніше Уповноважений Верховної Ради з прав людини Ніна Карпачова наприкінці 2008 року, 70% українців живуть за межею бідності.

Нагадаємо також, що експерти Всесвітнього банку вважають, що Економічна криза може залишити в 2009 році за межею бідності 46 мільйонів людей по всьому світу.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь