Переключиться на мобильную версию

WSJ: Chrysler добровільно стане банкрутом

Назад к разделу Финансы
Chrysler LLC, третій найбільший автовиробник США, готується вже наступного тижня подати позов до суду з метою захисту від кредиторів, повідомляє The Wall Street Journal.
Chrysler не витримує кризи
Chrysler не витримує кризи
homotron.net

Подача позову про добровільне банкрутство може статися незалежно від того, чи вдасться компанії домовитися про альянс з Fiat.

Якщо Chrysler вдасться домовитися з кредиторами, то подання позову дозволить компанії позбутися від низки зобов'язань, а також дозволить Fiat вибрати для покупки ті підрозділи, які йому необхідні. Уряд забезпечить фінансування діяльності Chrysler в процесі процедури банкрутства. Цей план підтримали також профспілки.

Однак, якщо угоди з Fiat і кредиторами не вдасться досягнути, компанія почне процес ліквідації, і її активи можуть бути продані багатьом покупцям або закриті.

Fiat почав тим часом також переговори з GM про об'єднання сил у Європі та про покупку контрольного пакета в Opel. Однак, поки Fiat не визначиться з Chrysler, така угода не відбудеться, пише газета.

У Chrysler зайнято в США 66 000 осіб.

Нагадаємо, раніше компанія Chrysler відмовилася від додаткової державної підтримки на суму 750 млн. доларів у квітні через те, що глави компанії не можуть погодитися із обмеженнями своїх зарплат.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь