Переключиться на мобильную версию

Безробіття в Іспанії б'є рекорди

Назад к разделу Финансы
Рівень безробіття в Іспанії склав 17,36 відсотків у першому кварталі поточного року, збільшившись у порівнянні з минулим кварталом на 3,45 відсотків.

Про це йдеться у прес-релізі Національного інституту статистики Іспанії.

За даними NSI, за останній рік кількість безробітних у країні зросла на 1,836 млн. осіб. Загальне число іспанців, які залишилися без роботи, у січні-березні 2009 року перевищило чотири мільйони осіб.

Нагадаємо, у січні поточного року темпи зростання безробіття склали 6,35 відсотків, що стало рекордним показником за останні 12 років. До кінця січня загальна кількість безробітних склала більше 3,3 мільйонів людей. У четвертому кварталі 2008 року рівень безробіття в Іспанії став найвищим у єврозоні і досяг 13,9 відсотків.

Нагадаємо, наприкінці січня стало відомо, що економіка Іспанії, п'ята за величиною у Європі, уперше з 1993 року вступила у стадію рецесії. ВВП країни скоротився протягом двох кварталів 2008 року поспіль - третього та четвертого.

Раніше повідомлялося, що за станом на 20 березня в Україні зареєстровано 892,1 тисяч безробітних, з яких 637,4 тисяч отримують допомогу по безробіттю.

За даними вітчизняної статистики, Україна знаходиться серед країн з найнижчим рівнем безробіття.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь