Переключиться на мобильную версию

Банкір розповів, як протягом тижня відбувалися торги на міжбанку

Назад к разделу Финансы
За словами начальника казначейського управління ПУМБ Олексія Савченка, торги на цьому тижні відбувалися, як ніколи, мляво.
На фоні і без того неактивного ринку останнім часом, після виходу Постанови НБУ № 108 багато банків у понеділок-вівторок взагалі припинили працювати, повідомив він Корреспондент.net

"Слабкість ринку знайшла відображення і в широких котируваннях - 8,03 - 8,10 грн. за долар. Винятком тижня стала п'ятниця, коли при вузькому і більш-менш живому ринку котирування піднялися до 8,09 - 8,11 грн. за долар", - говорить банкір.

Він також зазначив, що на готівковому ринку ситуація була подібною безготівковому - вона була туманною, активні гравці не починали серйозних дій на початку тижня.

Коридор котирувань, пояснює банкір, на готівковому ринку склав 8,05 - 8,10 грн. за долар.

"На мій погляд, не можна говорити про зростання курсу євро на цьому тижні. Нинішня волатильність - це ніщо у порівнянні з тим, що коливання можуть спостерігатися, якими вони були раніше. Якщо говорити про показники, то вони дійсно стабільні", - сказав Савченко, відповідаючи на запитання, Чим викликане зафіксоване на цьому тижні зміцнення євро.

Водночас, банкір відповів на запитання, як ситуація на міжбанку може змінюватися на наступному тижні: "Тиск необхідності скорочення валютних позицій банками, безперечно, є. Однак, чи сталися ці скорочення протягом останніх декількох тижнів, чи поки ще ні, на даний момент невідомо ".

"Безумовно, якщо більшість банків ще перебуває у довгій доларовій позиції, яку необхідно скорочувати, то можна очікувати підвищеної пропозиції доларів США, які виллються на ринок. Відповідно, курс гривні зміцниться", - прогнозує Савченко.

Як повідомлялося, 23 квітня торги на міжбанківському валютному ринку завершилися в діапазоні 8,0615-8,0775 грн. за долар.
Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь