Переключиться на мобильную версию

Ъ: Мінтранс відмовляється від приватників

Назад к разделу Финансы
Мінтранс зобов'язав усі підвідомчі підприємства до 17 червня розірвати договори про СД з приватними компаніями, пише газета КоммерсантЪ-Украина.
Мінтранс відмовляється від приватників
Мінтранс відмовляється від приватників
24.ua

Мінтранс зобов'язав морські порти, аеропорт Бориспіль, Укрпошту та ДП Дельта-Лоцман до 17 червня розірвати договори про спільну діяльність з приватними компаніями і замінити їх договорами оренди, повідомляє газета.

Міністр транспорту та зв'язку Йосип Вінський підписав наказ, згідно з яким усі підвідомчі підприємства повинні до 17 червня розірвати договори про спільну діяльність (СД) з приватними компаніями.

Про це заявив начальник Миколаївського морпорту Микола Капацина, пише КоммерсантЪ-Украина. "Це категорична позиція уряду: усі без винятку договори про спільну діяльність повинні бути скасовані. Замість цього, ми пропонуємо укладати договори оренди", - зазначив міністр.

Як відзначає видання, про намір змінити існуючу модель співпраці Йосип Вінський вперше заявив в березні. Приводом для цього став конфлікт Мінтрансу з Іллічівським морпортом, у міністерстві вважають договори невигідними. У відомстві зазначили, що зараз мова йде про розрив договорів Одеським, Миколаївським, Маріупольським, Севастопольським, Білгород-Дністровським, Керченським та Іллічівським портами, Чорноморським яхт-клубом, ДП Дельта-Лоцман, Укрпоштою і аеропортом Бориспіль.

У Мінтрансі сподіваються, що договори оренди дозволять краще стежити за фінансовими показниками спільних підприємств. "Також при договорі оренди ми можемо вимагати від приватного партнера гарантувати забезпечення використовуваних потужностей вантажами. Зараз у нас, наприклад, за договором про спільну діяльність одна російська компанія використовує вугільний термінал, а вантажу там немає вже котрий місяць", - повідомив Микола Капацина .

Як повідомлялося раніше, держпідприємства Мінтрансзв'язку за І кв. 2009 р. перерахували до держбюджету 1 млрд. 618,8 млн. грн.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь