Переключиться на мобильную версию

Канадська філія Chrysler скоротить зарплати робітникам

Назад к разделу Финансы
Робочі канадського відділення американського автогіганта Chrysler схвалили угоду, досягнуту профспілками та керівництвом компанії, за якою їхні доходи знизяться.
Керівництво Chrysler домовилося із профспілками
Керівництво Chrysler домовилося із профспілками
enginesandgearboxes.co.uk

У ході голосування 87% працівників Chrysler висловилися за прийняття цієї угоди. "Такий високий рівень підтримки говорить про те, що наші робітники зацікавлені у збереженні гідних робочих місць", - прокоментував результат голосування профспілковий лідер підприємства Кен Левенза. У рамках цієї угоди, канадські робочі позбудуться деяких виплат і бонусів, таких, як премій на Новий Рік, додаткових оплат по непрацездатності та перебуванні в лікарні, компенсацій за невикористану відпустку і т.д. Все це дозволить Chrysler заощаджувати близько 200 млн дол на рік.

Нагадаємо, досягнення згоди з профспілками було для Chrysler вкрай важливою частиною отримання фінансової допомоги від уряду і укладення стратегічного партнерства з італійською автокомпанією Fiat SpA. Уряд Канади й італійські автобудівники вимагали вивести вартість робочої сили на підприємствах Chrysler на такий рівень, як на канадських та американських підприємствах Toyota, де позиції профспілок не настільки сильні.

Ситуація особливо загострилася у середині квітня, коли після чергових безуспішних переговорів з профспілковими лідерами, глава Fiat SpА Сержіо Марчіонне заявив, що його компанія готова припинити переговори про створення альянсу з Chrysler, якщо американський автовиробник, що знаходиться на грані банкрутства, не знайде шляхи зниження вартості робочої сили.

Нагадаємо, раніше компанія Chrysler відмовилася від додаткової державної підтримки на суму 750 млн доларів у квітні через те, що глави компанії не можуть погодитися з обмеженнями своїх зарплат.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь