Переключиться на мобильную версию

Тимошенко: Україна націоналізує всі облгази

Назад к разделу Финансы
Прем’єр-міністр України Юлія Тимошенко переконана, що до кінця 2009 р. всі облгази повернуть у державну власність.
Україна планує залучити 3 млрд грн на реконструкцію котелень
Україна планує залучити 3 млрд грн на реконструкцію котелень
kmu.gov.ua

Про це вона заявила на брифінгу в Кагарлику. Вона також зазначила, що на даний момент близько 70% облгазів знаходяться у власності RosUkrEnergo.

"З цим ми зараз ретельно розбираємося, і думаю, що до кінця року ми наведемо там порядок, і все це буде в державній власності, бо газопроводи - державні, всі системи поставок газу - державні. Ми просто приберемо надбудови, які тільки ускладнюють сьогодні систему подачі газу для людей", - сказала вона.

Також Уряд України планує залучити 3 млрд грн на реконструкцію котелень.

Тимошенко зазначила, що в Україні на даний момент налічується понад 72 тис. котелень, більшість з яких не придатні до роботи.

Вона також нагадала, що з початку 2009 р. Кабінет міністрів провів інвентаризацію котелень і розробив програму їх реконструкції. "Ми маємо і програму реконструкції, і ми скоротили викиди вуглекислого газу в атмосферу, а за це отримали більше 3 млрд грн згідно із Кіотським протоколом ... Країна може продати квоти скорочення і отримати ці гроші. Це означає, що 3 млрд грн в цьому році буде направлено на реконструкцію і модернізацію по всій країні цих котелень", - повідомила Тимошенко. На думку прем'єр-міністра, протягом 3 наступних років всі котельні в Україні буде реконструйовано.

Раніше повідомлялося, що заборгованість газопостачальних компаній (обл-і міськгазів) за поставлений природний газ становить 12 млрд гривень.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь