Переключиться на мобильную версию

СП: Кабмін приховує від Ющенка і суспільства показники стану економіки

Назад к разделу Финансы
Кабмін приховує статистичні показники стану економіки України від Президента Віктора Ющенка і суспільства, заявив сьогодні, 27 квітня, перший заступник глави Секретаріату Президента Олександр Шлапак.
Шлапак заявив, що падіння ВВП в 2009 році складе 8-10%
Шлапак заявив, що падіння ВВП в 2009 році складе 8-10%
newsru.ua

Крім того, як заявив Шлапак, недовиконання дохідної частини загального фонду держбюджету в I кварталі 2009 року склало 937 млн грн.

При цьому перший заступник Глави Секретаріату Президента заявив, що недовиконання видаткової частини загального фонду склало 1 млрд грн, у тому числі 387 млн грн по захищених статтях бюджету.

Крім того, Шлапак заявив, що падіння ВВП України в 2009 році складе 8-10%. За його словами, очевидна нереалістичність урядового прогнозу зростання ВВП у поточному році на 0,4% ставить під сумнів можливість виконання дохідної та видаткової частини держбюджету: Президент України наполягає на перегляді офіційних макроекономічних прогнозів.

При цьому перший заступник Глави Секретаріату також повідомив, що Міжнародний валютний фонд прогнозує падіння ВВП України в поточному році на 8%, а українські експерти - на рівні 13-15%. Водночас, за оновленим оцінками Міністерства економіки, падіння зростання економіки не перевищить 3%.

Нагадаємо, Віктор Ющенко 31 березня, виступаючи із щорічним зверненням до парламенту, повідомив, що падіння ВВП України в січні-лютому 2009 року склало 25-30% у порівнянні з відповідним періодом 2008 року.

"Називаю ці дані, незважаючи на те, що їх старанно засекречують", - сказав тоді Ющенко.

Зазначимо, раніше Державний комітет статистики повідомив, що оприлюднить показник ВВП за I квартал 2009 року 13-15 травня.

Раніше Шлапак заявив, що Кабмін зобов'язав Національний банк України перераховувати прибуток у державний бюджет поквартально.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь