Переключиться на мобильную версию

Ющенко критично оцінив ситуацію в Пенсійному фонді

Назад к разделу Финансы
Президент України Віктор Ющенко критично оцінює ситуацію в Пенсійному фонді.
Президент України критично оцінює ситуацію в Пенсійному фонді
Президент України критично оцінює ситуацію в Пенсійному фонді
reuters

"На 24 квітня Пенсійний фонд заборгував державному бюджету 7,9 млрд. грн", - сказав Ющенко сьогодні.

Зокрема, глава держави назвав великою помилкою той факт, що показники Пенсійного фонду були сплановані на нереалістичному бюджеті, на нереалістичних макропоказниках.

Ющенко вважає, що це може призвести до того, що "ми можемо отримати великі проблеми з нарахуванням відповідних сум у Пенсійний фонд і проблему наповнення його бюджету".

Крім того, Президент підкреслив, що фонд оплати праці в Україні за січні-лютому знизився на 0,5 млрд. грн. У зв'язку з цим, за його словами, реальне джерело надходжень до Пенсійного фонду сьогодні перебуває під серйозною загрозою.

"Дефіцит Пенсійного фонду може скласти близько 13 млрд. грн", - підкреслив глава держави.

При цьому він зазначив, що за даними Пенсійного фонду дефіцит коштів за січень-березень склав 6,7 млрд. грн, а залишок коштів за цей же період зменшився на 3 млрд. грн. "Це критична позиція", - вважає Ющенко.

При цьому президент назвав "непродуманим" планування фінансової діяльності Пенсійного фонду на 2009 рік. Ющенко вважає, що необхідно вжити дієвих заходів, щоб уникнути "невтішних результатів".

Як повідомлялося, у першому кварталі 2009 року надходження до бюджету Пенсійного фонду склали 33,4 млрд. грн, загальний обсяг витрат на виплату пенсій - 40 млрд. грн.

 

 

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь