Переключиться на мобильную версию

Кабмін затвердив порядок купівлі держземлі та землі комунальної власності на виплат

Назад к разделу Финансы
Кабінет міністрів України затвердив порядок здійснення покупки землі державної та комунальної власності з виплатою платежів до п'яти років при згоді обох сторін, це закріплено постановою уряду № 381 від 22 квітня 2009 року.
Уряд затвердив порядок купівлі держземлі та землі комунальної власності на виплат до 5 років
Уряд затвердив порядок купівлі держземлі та землі комунальної власності на виплат до 5 років
tymoshenko.com.ua

Так, відповідно до документу, виплата платежу надається покупцям у разі сплати ними протягом 30 днів платежу в повному обсязі до держбюджету і не менше 50% платежу в місцевий бюджет.

Як повідомляється, при цьому покупець не має права здійснити продаж або інше відчуження цієї ділянки до повного розрахунку за договором купівлі-продажу.

Між тим, в постанові також зазначається, що розрахунок за виплатами здійснюється шляхом погашення вартості ділянки рівними платежами не рідше одного разу на три місяці у відповідності з графіком або ж одноразово у повному обсязі в термін, що не перевищує трьох місяців після внесення першого або чергового платежу.

При цьому під час визначення розміру виплати враховується індекс інфляції за даними Держкомстату. У разі порушення покупцем терміну погашення частини платежу, він зобов'язаний сплатити недоотримання відповідно до договору купівлі-продажу та законодавства.

Водночас, за прострочення платежу більш ніж на два місяці є підставою для припинення виплати платежу та залишок платежу підлягає стягненню продавцем з покупця в установленому законом порядку.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь