Переключиться на мобильную версию

Компанії Daimler і Chrysler розділилися

Назад к разделу Финансы
Німецький автомобільний концерн Daimler AG досяг угоди про остаточне відокремлення від Chrysler Group.
Компаніям довелося розділитися
Компаніям довелося розділитися
russianspy.org

Як зазначили представники компанії, згідно домовленості, Daimler Chrysler обіцяє забути про кредити, видані компанії в 2007р. На додаток Daimler погодивлася виплатити 200 млн. дол. у пенсійний фонд Chrysler.

Нагадаємо, наприкінці вересня 2008р. стало відомо, що Daimler AG веде переговори з продажу частки, що залишилася у Chrysler Group - 19,9% - приватному фонду Cerberus Capital Management LP.

3 серпня 2007р. DaimlerChrysler AG повідомила про завершення угоди по купівлі мажоритарного пакету акцій Chrysler Group приватним фондом Cerberus Capital Management LP. Інформація про те, що DaimlerChrysler продає основну частку в Chrysler фонду Cerberus за 7,4 млрд. дол., з'явилася у травні 2007р. Згідно з умовами операції з продажу американського підрозділу Chrysler, Cerberus належатиме 80,1% в створюваній компанії Chrysler Holding LLC, у DaimlerChrysler залишиться 19,9% акцій нової компанії.

5 жовтня 2007р. акціонери колишньої DaimlerChrysler AG схвалили рішення ради директорів з перейменування компанії у Daimler AG. Зміна назви концерну пояснюється завершенням у серпні 2007р. операції з продажу приватному інвестиційному фонду Cerberus Capital Management американського підрозділу Chrysler, а також необхідністю чіткіше розмежувати єдину корпоративну марку концерну з продукційними брендами концерну.

Німецька Daimler-Benz AG об'єдналася з американським автовиробником Chrysler у 2000р. Однак за сім років злиття двох автовиробників так і не виправдало очікувань.

Нагадаємо, раніше компанія Chrysler відмовилася від додаткової державної підтримки на суму 750 млн. доларів у квітні через те, що глави компанії не можуть погодитися з обмеженнями своїх зарплат.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь